Lady Pank LP1 + goście

Od 14.10.2018 19:00 do 14.10.2018 21:30
W Spodek
Kategorie: Koncerty Festiwale

Lady Pank i Goście wystąpią 14 Października w Katowickim Spodku.
Koncert w ramach trasy koncertowej LP1

Udział w katowickim koncercie potwierdzili: Kasia Kowalska, Organek i Krzysztof Zalewski.

Pierwsza płyta zespołu Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk. Przez wielu jest określana mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje Lady Pank: Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero, Zamki na piasku, Vademecum skauta, Fabryka małp i kilka pozostałych.

I tak oto dziś, po 35 latach od premiery tego historycznego albumu, dostajemy jego remake. Lista nazwisk artystów, którzy przyjęli zaproszenie zespołu do nagrań, jest imponująca: Nosowska, Kowalska, Janerka, Markowski, Rojek, Maleńczuk, Organek, Zalewski, Rogucki, Wyrostek.

Kolejnym prezentem, który zespół przygotował dla swoich fanów to bonusy w postaci trzech piosenek, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku: Tańcz głupia tańcz, Mała Lady Punk i Minus 10 w Rio.

Podczas koncertów zostanie zagrana pierwsza płyta Lady Pank w niezmienionej kolejności, aranżacjach i, w kilku przypadkach, w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie. Koncertom będzie towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę czyli z latami 80.

Bilety od: 59 zł

PŁYTA / STOJĄCE
Płyta - 59 zł I pula
Płyta - 69 zł II pula
Płyta - 79 zł III pula

SEKTORY / SIEDZĄCE
Czerwone E M - 69zł
Czerwone L F - 79zł
Czerwone K G - 89zł
Czerwone H J - 99zł

Dostępne w punktach:
Empik / Saturn / Mediamarkt
www.biletomat.pl
( płyta stojące / sektory H G F E )
www.ticketmaster.pl
( płyta stojące / sektory J K L M )
www.goingapp.pl
( płyta stojące )