Rodzinny weekend z Legoland - Rybnik

Od 27.01.2018 09:30 do 28.01.2018 20:00
Kategorie: Imprezy dla dzieci
Tagi: Rybnik

RODZINNY WEEKEND Z LEGOLAND® BILLUND RESORT!

W najbliższy weekend 20-21 stycznia w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach odbędzie się otwarta, rodzinna i bezpłatna impreza z parkiem rozrywki LEGOLAND Billund. Dzieci i rodzice będą mogli przenieść się do niesamowitego świata zbudowanego z kultowych klocków LEGO®, oddać się twórczej zabawie i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.
W tym roku LEGOLAND Billund obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji w tym kultowym parku rozrywki na gości czekają niesamowite atrakcje m.in.: zostanie rozbudowane miasteczko LEGOREDO® Town o nową kolejkę górską dla najmłodszych, LEGO® Canoe - klasyczna przejażdżka kajakowa - również zostanie poddana gruntownej przebudowie, aby zagwarantować dzieciom jeszcze więcej rozpryskujących się fal i emocji, powiększone będzie także główne wejście do parku i zostaną dodane nowe modele z klocków LEGO®.


Uczestnicy eventu poczują przedsmak niezapomnianej wizyty w LEGOLAND Billund już w najbliższy weekend! 27 i 28 stycznia w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Focus Park w Rybniku, będą mogli poznać wybrane atrakcje parku:
pojeździć po wyznaczonym torze na jedynych poza LEGOLAND® elektrycznych samochodach LEGO®;
spróbować swoich sił w strefie multimedialnej z interaktywnymi grami;
dać upust swojej fantazji i zbudować wszystko, co tylko przyjdzie im głowy w rodzinnych strefach pełnych klocków LEGO®;
bawić się bez końca w strefie zabawy LEGO® Soft Bricks,
podziwiać kilkanaście budowli i postaci z klocków prosto z parku rozrywki w Billund
pomalować buźkę w specjalnej strefie malowania twarzy.
Organizatorzy zaplanowali także wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami: zestawami klocków LEGO i biletami do LEGOLANDU oraz nagrodą główną - rodzinnym pobytem w LEGOLAND Billund Resort.
Park rozrywki LEGOLAND Billund w Danii to jedna z najciekawszych i najbardziej kreatywnych propozycji na spędzenie rodzinnych wakacji. W tym niesamowitym świecie zbudowanym z ponad 58 milionów kultowych klocków LEGO na zwiedzających czeka bogactwo atrakcji, np. Miniland - miniaturowy świat pełen słynnych budowli, strefa NINJAGO World z kolejką NINJAGO The Ride, gdzie za pomocą zaawansowanej technologii dzieci przenoszą się do świata LEGO NINJAGO w wymiarze 4D, KNIGHT’S KINGDOM™ - kraina dzielnych rycerzy, pięknych księżniczek i legendarnych wikingów, miasteczko LEGOREDO® TOWN wzorowane na Dzikim Zachodzie, Nawiedzony Dom, w którym straszy, strefa polarna z kolejką pędzącą 65 km/godzinę, czy DUPLO® LAND dla najmłodszych fanów klocków LEGO.
Klockowy park rozrywki to flagowa, ale nie jedyna atrakcja duńskiego regionu LEGOLAND Billund Resort, położonego niespełna 650 km na północny zachód od polskiej granicy. Na małych i dużych turystów czekają m.in. ZOO safari, wioska wikingów, spacer na szczycie mostu 60 metrów nad poziomem morza, najstarsza starówka w Skandynawii, zabytki wpisane na listę UNESCO, nurkowanie, plażowanie czy spanie w hamakach zawieszonych na drzewach. A wszystko to dostępne ze zniżkami i promocjami, które gwarantuje bezpłatna karta Be Happy Pass!

O LEGOLAND BILLUND
W 1949 roku w małym miasteczku Billund w Danii stolarz Ole Kirk Chrstiansen zaczął produkować plastikowe klocki LEGO, znane dziś wszystkim dzieciom na świecie. W 1968 roku powstał pierwszy na świecie park rozrywki LEGOLAND Billund. Został zbudowany z ponad 58 milionów klocków LEGO. Wśród najbardziej spektakularnych stref są m.in. Miniland - serce LEGOLAND Billund, gdzie zwiedzający mogą słynne budowle z klocków LEGO, LEGOREDO® Town wzorowany na Dziki Zachodzie, LEGO® NINJAGO® World, gdzie dzieci mogą zostać prawdziwymi wojownikami ninja, Polar Land, Pirate Land czy strefa DUPLO® LAND dla najmłodszych dzieci. W ofercie LEGOLAND Billund są przejażdżki kolejkami, parki wodne, kina, w których są wyświetlane filmy 3D i 4D i wiele więcej atrakcji.
LEGOLAND Billund jest położony około 3 km od lotniska w Billund (Billund Lufthavn). Na terenie parku można nocować w hotelu LEGOLAND, który oferuje specjalne tematyczne pokoje nawiązujące do serii LEGO np. LEGO® Friends czy LEGO® NINJAGO®. Więcej informacji: http://www.legoland.dk/en/