Targi "Pomysł na firmę" - Katowice

Od 23.03.2018 09:00 do 24.03.2018 16:00

Targi "Pomysł na firmę".

Przez 2 dni firmy franczyzowe prezentują zwiedzającym sprawdzone pomysły na biznes. Odwiedź regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę”  i wybierz najlepszy biznes dla siebie!

Targi franczyzy w Katowicach pomagają firmom franczyzowym znaleźć partnerów biznesowych w całej południowej Polsce, czyli w województwach: śląskim, małopolskim, opolskim, dolnośląskim, świętokrzyskim, podkarpackim, oraz w południowej części województw mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i wielkopolskiego.

Prezentacja franczyzowych pomysłów na biznes
Najważniejszym celem regionalnych targów franczyzy „Pomysł na firmę” jest nawiązanie relacji biznesowych między wystawcami, a osobami zainteresowanymi założeniem własnej firmy. Podczas indywidualnych rozmów na stoiskach kandydaci na franczyzobiorców mogą się dowiedzieć między innymi:

Co zapewniło sukces rynkowy oferowanego konceptu biznesowego?
Jaka jest wymagana kwota inwestycji w pomysł na biznes?
Czy trzeba mieć doświadczenie biznesowe i na jakie szkolenia można liczyć?
Na jaki rodzaj wsparcia może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą?

Dla wystawców to wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swój biznes i nawiązać kontakt z potencjalnymi franczyzobiorcami. Podstawą franczyzy jest wiedza biznesowa. Na targach dzielą się nią zarówno wystawcy podczas rozmów na swoich stoiskach, jak i eksperci w trakcie wykładów na forum szkoleniowym. Weź udział w regionalnych targach franczyzy w Katowicach i poznaj sprawdzone pomysły na biznes.

Zapraszamy na stronę organizatora: www.pomyslnafirme.com
Informacje organizacyjne

Piątek, 23 marca 9:00 - 17:00
Sobota, 24 marca 9:00 - 15:00
Organizator

PROFIT system sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa
Telefon: (22) 560 80 50 do 54
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.