Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie - Katowice

Od 23.03.2018 09:00 do 25.03.2018 16:00

Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOBalnie od ponad dwóch dekad przyciągają do Katowic rzesze zwiedzających. Są jedną z największych turystycznych imprez w Polsce i mogą pochwalić się liczbą ośmiu tysięcy gości w każdej edycji. Termin targów – początek marca, tuż przed otwarciem sezonu sprawia, że impreza przyciąga zarówno specjalistów z branży, jak i turystów. Dla sektora turystycznego to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty. Klienci końcowi mają możliwość skorzystania z wielu ofert tour operatorów i firm zajmujących się obsługą branży turystycznej, żeglarskiej i wypoczynkowej. Targi do aktywnej promocji swojej oferty wykorzystują również Państwa, Miasta i Regiony Partnerskie.

Targi organizowane są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i są wyjątkową okazją do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty producentów i dostawców rozwiązań z całego świata.
Dlaczego organizujemy targi?

Mottem naszej firmy jest hasło „ulepszyć Polskę”. Poprzez swoje działania, jako organizatorów targów, tworzymy platformę do kreowania biznesu, co przyczynia się do zwiększenia zainteresowania produktami naszych wystawców, umożliwia naszym klientom nawiązanie nowych relacji biznesowych wśród kontrahentów polskich i zagranicznych, zwiększenie obrotów i zatrudnienia. Poprzez współpracę z profesjonalistami i szkołami, łączymy wiedzę z praktyką, promujemy najnowsze rozwiązania i podążamy za nowoczesnymi trendami.
Dla kogo?

Branża:

Ambasady i konsulaty

Urzędy miast i regionów

Agencje turystyczne

Biura podróży

Transgraniczne regiony turystyczne

Miasta partnerskie

Touroperatorzy bazy noclegowej

Producenci i dystrybutorzy sprzętu sportowego

Przewoźnicy: linie lotnicze, promowe, koleje, autokary

Sanatoria, Spa, uzdrowiska

Agroturystyka

Organizatorzy turystyki pieszej i sportowej

Żeglarstwo

Producenci i dystrybutorzy obuwia i odzieży sportowej

Sprzęt rekreacyjny

Branża wydawnictw turystycznych i transportowych

Branża ubezpieczeniowa

Klienci:

Profesjonaliści: agencje i biura podróży, reprezentanci ambasad, konsulatów i biur krajów i regionów partnerskich, przedstawiciele wydziałów promocji miast i regionów, touroperatorzy, właściciele hoteli, pensjonatów, operatorzy portali turystycznych, media branżowe, właściciele campingów, wypożyczalnie samochodów turystycznych, sanatoria, Spa

Indywidualni: turyści szukający indywidualnych rozwiązań, turyści szukający gotowych form wypoczynku, pasjonaci turystyki pieszej – rowerowej – górskiej, gastro-turyści, pasjonaci żeglarstwa, szkoły turystyczne, szkoły hotelarskie, rodziny z dziećmi,