Sport

Stadion Śląski otrzymał pozwolenie na użytkowanie

Zakończyły się odbiory techniczne wykonywane przez: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w związku z czym można uznać że po ośmiu latach przebudowy Stadion Śląski w Chorzowie otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

NMC Górnik Zabrze wygrywa z Azotami Puławy

O tym że NMC Górnik Zabrze walczy do końca mogliśmy się przekonać również podczas ostatniego spotkania z faworytem tego spotkania - z Azotami Puławy.

Psy ratujące w wodzie - Mistrzostwa Polski 2015

W ostatni weekend wakacji, w Dąbrowie Górniczej odbyły się 10 Mistrzostwa Polski Psów Ratowniczych i Pracujących w Wodzie 2015. Zawody po raz kolejny przeprowadziła Sekcja Psów Ratowniczych WOPR Dąbrowa Górnicza na terenie Centrum Sportu i Rekreacji na jeziorze Pogoria III.

Zawody w skokach przez przeszkody - Orzesze

W Orzeszu, w dniach 12-13 lipca rozegrane zostały regionalne i towarzyskie zawody konne w skokach przez przeszkody. Organizatorem i gospodarzem imprezy był Klub Jeździecki PROFIT.

Samochodowe Mistrzostwa Tychów IV Runda

6 lipca 2014 odbyła się 4 Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów o Puchar  Fiat Auto Poland.  Zawody po raz kolejny odbyły się na torze testowym Fiat Auto Poland (FAP) przy ul. Oświęcimskiej w Tychach.