Kontakt 32 201 02 65
www.dermed.pl/katowice

Opis

Perfekcyjny wygląd, zgrabna sylwetka, idealna cera, gładka i jedwabista skóra nie są dziś domeną gwiazd czy luksusem zarezerwowanym tylko dla wybranych. Dziś PIĘKNO jest blisko nas, na wyciągnięcie ręki, w zasięgu możliwości…

W Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED jesteśmy ekspertami od PIĘKNEGO WYGLĄDU, już od 13 lat, nieprzerwanie dbamy o zdrowie i urodę tysięcy Klientów, których zadowolenie jest źródłem naszej satysfakcji.

Pracujemy na najbardziej nowoczesnych urządzeniach, z wykorzystaniem najlepszych preparatów medycznych. Śledzimy światowe nowości i zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Zatrudniamy starannie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów (lekarzy, kosmetologów, kosmetyczki, fizjoterapeutów i masażystów). Nasi lekarze są zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging, a podstawą zabiegów wykonywanych w naszym Centrum są ZAWSZE konsultacje lekarskie oraz ścisła współpraca całego personelu. Takie podejście gwarantuje sukces i daje wspaniałe rezultaty.

W Centrum DER-MED POTRAFIMY SPEŁNIAĆ MARZENIA O PIĘKNYM WYGLĄDZIE.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do naszego Centrum.

Informacje dodatkowe

Parking dla klientów ---
Położenie obiektu ---

Lokalizacja

Katowice
ul. Korfantego 70