Kontakt (32) 285 85 85
http://onyxclub.pl/

Opis

PRZEKROCZ GRANICĘ MUZYCZNYCH DOZNAŃ ...

ONYX MUSIC CLUB to trzypoziomowy, nowoczesny klub, z dwoma nizeależnymi parkietami, strefą bistro, i pięcioma barami obficie zaopatrzonymi w trunki całego świata. Górny parkiet to muzyka komercyjna, głównie w stylach black & disco, co jednak nie stanowi reguły. Dolny parkiet to klubowe brzmienia w wielu odmianach house oraz electro.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest Restauracja Spichlerz - znajdująca się nad klubem, w której podczas imprez specjalnych aranżowane są specjalne strefy VIP oraz Chill out. Cały obiekt jest klimatyzowany i objęty pełnym monitoringiem.

O bezpieczeństwo naszych Gości dba ochrona na terenie całego klubu oraz selekcja na wejściu.

ONYX to miejsce w którym przekroczysz granicę zwykłej klubowej zabawy. To coś więcej niż tylko modny i nowoczesny klub... Spotkasz u nas wyjątkowych ludzi, posłuchasz i zaszalejesz przy najlepszych dźwiękach, często granych przez najlepszych dj'ów i artystów z całego świata. Możesz także zorganizować swoje urodziny, spotkanie z przyjaciółmi czy imprezę firmową.

To wyjątkowy relaks ciała i ducha. To ONYX.

Nie łatwo wymienić wszystkich artystów, dj'ów i producentów którzy zagościli w tym wyjątkowym miejscu, lecz do najbardziej zapamiętanych należą :

 -> WESTBAM

 -> MOGUAI

 -> HARDY HARD

 -> DJ TONKA

 -> TOMCRAFT

 -> ROBIN S - ADDICT DJ'S

 -> CHRIS LAKE

 Po za klubowymi imprezami i setami dj'ów, odbyło się również wiele koncertów, m.in. :

Jay Delano, Feel, Doda, Kasia Cerekwicka, Łzy, Liber & Sywlia Grzeszczak, Mrozu...

Onyx Music Club zaistniał na klubowej mapie Polski 3 października 2003 roku i od tej pory z każdym miesiącem kreuje wyjątkowy i oryginalny klubowy styl.

Informacje dodatkowe

Typ muzyki Dance
Atrakcje obiektu Koncerty, Sala taneczna, Muzyka DJ, Striptiz
Położenie obiektu Ścisłe centrum
Obiekt przyjazny niepełnosprawnym ---
Parking dla klientów Tak

Lokalizacja

Tarnowskie Góry
ul.Ks.Lewka 9

Video