Old Timers Garage

Dodaj do ulubionych
Kontakt 48 501 484 038
manager@old-timers.pl

Opis

Old Timers Garage – to przestrzeń dawnego kina Piast, gdzie do tej pory jest zachowany ten układ sali, ze sceną, widownią i reżyserką.

Sala mieści ok. 120 osób więc jest to miejsce dosyć kameralne i bardzo nam zależy aby utrzymać ten rodzaj panującej tu atmosfery. Tym,  co przede wszystkim jednak wyróżnia je spośród innych jest jego klimat. Stanowi go ekspozycja oldtimerów, czyli zabytkowych samochodów, oraz liczne koncerty, spektakle teatralne, spotkania artystyczne i wiele innych przejawów artystycznego zaangażowania.

Nie ma drugiego takiego miejsca w Polsce, które łączy: możliwość zobaczenia z bliska samochodu Kiepury, Gomułki, czy niepowtarzalnej kolekcji cadillaców z okazją posłuchania kameralnych występów zarówno gwiazd  jak i nieznanych a ciekawych wykonawców.

Klub dysponuje własnym profesjonalnym nagłośnieniem, mocno rozbudowanym oświetleniem oraz ekranami projekcyjnymi. Bar znajduje się w sali obok, tak aby gwarem rozmów nie zakłócać koncertu i nie zagłuszać muzycznych, czy teatralnych wrażeń.

Informacje dodatkowe

Typ muzyki Pop, Rock
Atrakcje obiektu ---
Położenie obiektu Okolice centrum
Obiekt przyjazny niepełnosprawnym ---
Parking dla klientów ---

Lokalizacja

Katowice
ul. Jankego 132