Kontakt 669998581

Opis

Jeśli chcesz spędzić noc tańcząc lub po prostu spotkać się ze znajomymi - Carpe Diem jest doskonałym wyborem. To bardzo popularne miejsce wśród młodych ludzi. Jeżeli lubisz tańczyć całą noc, to ten lokal jest dla ciebie. Jesteś studentem i nie byłeś w Carpe Diem? To niemożliwe! Carpe diem to pierwszy lokal, do którego każdy szanujący się student powinien w swoim życiu zawitać.


Historia jest taka – pójdziesz raz - podchwycisz klimat i będziesz wracał. Dużym atutem jest doskonała lokalizacja. Mamy nie jedną, nawet nie dwie sale, w których możesz znaleźć przytulne miejsce dla siebie. W środku znajdziemy dwa bary, parkiet oraz kilka mniejszych przytulnych pomieszczeń.

Nasz imprezowy rozkład jazdy:

PONIEDZIAŁEK „Nie, nie lubię poniedziałku” i dla tego właśnie w ten dzień mamy dla Was DuŻe PiWo za 3,50 zł, by Wam humor polepszyć. Do tego od 21 DJ na stanowisku, co by odczarować złą poniedziałkową passe.


WTOREK to czas by pokazać na co Was stać. O 21 startujemy z Karaoke, które niezmiennie prowadzi Sowa. Najlepszy "wyjec" tzn. Śpiewak wieczoru dostaje pół litra czystej (0,5L Wyborowej), tak co by od tego śpiewania gardło na drugi dzień nie bolało. Drugi i trzeci mogą liczyć na chłodne piwko na pocieszenie.

ŚRODA „Szalone środy” to dobry czas na rozgrzewkę przed mocnym weekendem, a żeby rozgrzewka nie uderzyła po portfelu to pijemy DuŻe PiWkO za 3,99 zł. A że bawić się bez muzyki nie da, to od 21 DJ Miły zaczyna grać, mimo że to dopiero środek tygodnia.


CZWARTEK Dla wielu, zwłaszcza studentów, to właśnie w czwartek zaczyna się weekend, więc nie może zabraknąć dobrej muzyki. Czwartkowe wieczory rozkręca dla Was DJ Maciek.

PIĄTEK i SOBOTA Jest weekend a Ty nie wiesz co z sobą zrobić? Chciałbyś pójść na imprezę, ale szkoda ci kasy, by płacić za sam wjazd? U Nas w każdy piątek i w każdą sobotę impreza z najlepszymi hitami, BEZ ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW ZA WEJŚCIE. DJ zaczyna o 21 i z pewnością nie odmówi puścić Waszego ulubionego kawałka.

NIEDZIELA Tego dnia najczęściej organizujemy koncert. A jeśli sami macie zespół, z którym chcielibyście u nas zagrać, zgłoście się do nas!!!

Do zobaczenia !!!

Informacje dodatkowe

Typ muzyki Rock, Metal, Blues
Atrakcje obiektu Koncerty, Sala taneczna
Położenie obiektu Ścisłe centrum
Obiekt przyjazny niepełnosprawnym ---
Parking dla klientów ---

Lokalizacja

Katowice
Plac Wolności 14