Centrum Sportowe Solar

Dodaj do ulubionych
Kontakt (33) 497-90-01
www.solar.bielsko.pl

Opis

Jest pierwszym i największym prywatnym ośrodkiem sportowo - rekreacyjnym w powiecie bielskim. Budowa trwa nieprzerwanie  1996 roku oferując coraz to nowsze i bogatsze możliwości spędzania wolnego czasu dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic.

Obiekt oferuje możliwość korzystania z 7 kortów tenisowych z nowoczesną i doskonałą nawierzchnią ze sztucznej trawy w tym, 3 kortowa całoroczna hala tenisowa wykorzystująca rozwiązania architektoniczne umożliwiające grę w tenisa przez cały rok - jest to do tej pory jedyny tego typu obiekt w Bielsku-Białej.

Tworzona jest również akademia tenisowa prowadzona przez znakomitych trenerów i już w niedalekiej przyszłości adepci akademii zadebiutują w turniejach tenisowych w Polsce.

Posiadamy zespół 4 kortów zewnętrznych z nawierzchnią ze sztucznej trawy w tym dwa sztuczne oświetlone umożliwiające grę wieczorem, ściankę do ćwiczenia umiejętności indywidualnych, dwa profesjonalne boiska do squasha, siłownię sportową ze znakomitym, nowoczesnym sprzętem oferującą 30 stanowisk do treningów, przestronną salę do aerobiku i innych form rekreacji ruchowej, solarium z 5 stanowiskami i nowoczesnym sprzętem firmy "Ergoline",oraz "MegaSun", studio fryzjersko-kosmetyczne świadczące profesjonalne usługi w pełnym zakresie, studio wizażu, gabinet masażu i odnowy biologicznej, studio modelowania sylwetki. Na terenie obiektu znajduje się boisko do siatkówki plażowej, szkoła tańca "Cubana", oraz 4 torowa kręgielnia.

Informacje dodatkowe

Wybierz funkcje obiektu ---
Parking dla klientów ---
Położenie obiektu ---

Lokalizacja

Bielsko-Biała
ul. Oświęcimska 22

Video