Kontakt Tel. +48 32 782 75 00 email: hotel.tychy@opal.pl
http://www.hoteltychy.pl

Opis

Hotel Tychy to luksusowy obiekt, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta.  Bliskość Specjalnej  Strefy Ekonomicznej, najważniejszych  instytucji  użyteczności  publicznej,  galerii handlowej, kina,  lodowiska ułatwia naszym gościom  nie tylko  pracę, ale także stwarza liczne możliwości wypoczynku i rekreacji.

Wysoki standard usług Hotelu Tychy oraz atrakcyjność jego oferty spowodowały, iż miejsce to stało się uznanym centrum komfortu, biznesu, smaków i rozrywki.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Przy  Hotelu  znajdują się  2 parkingi: dozorowany na 90 miejsc i niedozorowany.

Hotel Tychy to niezwykłe połączenie luksusu, funkcjonalności i wygody. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w  Hotelu  na  długo  pozostawał  w  pamięci  naszych  gości.  Profesjonalna  obsługa  dostępna  całą   dobę,  przestronne oraz komfortowe pokoje wyposażone w liczne udogodnienia sprawiają, iż Hotel Tychy jest miejscem często odwiedzanym nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także licznych przedstawicieli świata biznesu.

W naszej obszernej ofercie znajdziecie Państwo 100 klimatyzowanych pokoi z łazienkami, dodatkowo każdy pokój wyposażony jest w Tv-sat, WiFi, telefon oraz lodówkę.

Elegancki  i  nowoczesny  wystrój  naszego  Hotelu  zapewni  komfortowy  wypoczynek  w  pokojach  jedno,  dwu, a także trzyosobowych. Na bardziej wymagających gości czekają przestronne apartamenty.

Na dobry początek dnia proponujemy śniadanie w formie szwedzkiego bufetu. Pora obiadów i kolacji stwarza praktycznie nieograniczone możliwości kulinarne, ponieważ przebywając w hotelu Tychy, przebywacie Państwo w Centrum Smaków świata.

Hotel Tychy to częste miejsce pracy oraz spotkań przedstawicieli świata biznesu. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam sprostać wysokim wymaganiom krajowych i zagranicznych gości.

Dzięki przestronnym, kompleksowo wyposażonym salom na 100 i 150 osób, Hotel stanowi idealne miejsce na organizację bankietów, konferencji, szkoleń, pokazów i różnorodnych eventów.

Czas spędzony w naszym Hotelu umilą przerwy kawowe oraz posiłki przygotowane przez sześć niezwykłych restauracji.

Informacje dodatkowe

Wyposażenie obiektu Restauracja, Sala konferenc.
Okoliczne atrakcje ---
Parking dla klientów Tak
Położenie obiektu Ścisłe centrum
Akceptacja psów ---

Lokalizacja

Tychy
ul. Jana Pawła II 10