Kontakt Tel/fax: +48 (32) 32 32 222 hotel@hotelarena.com.pl
http://www.hotelarena.com.pl

Opis

Komfortowy HOTEL ARENA został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o potrzebach Klientów biznesowych - osób podróżujących w calach zawodowych i firm planujących profesjonalne spotkania służbowe. Swoim Gościom oferujemy przestronne i profesjonalne centrum konferencyjne, rozbudowaną bazę noclegową oraz atrakcyjne zaplecze wypoczynkowo-rekreacyjne.

HOTEL ARENA spa & wellness jest idealnym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, eventów i bankietów firmowych. O jego atrakcyjności dla Gości biznesowych stanowi również dogodne położenie w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych łączących Beskidy z Aglomeracją Górnośląską:

  • 2 min do centrum Tychów,
  • 5 minut do tyskiej podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,
  • 20 minut do centrum Katowic,
  • 40 minut do portu lotniczego w Pyrzowicach,
  • 40 minut do Beskidów,
  • ok. 1 godz. do Krakowa.

Aby pobyt w HOTELU ARENA spa & wellness wiązał się nie tylko z komfortem, lecz był prawdziwą przyjemnością, zapraszamy do nowo otwartego centrum spa & wellness. Pozwala ono doskonale rozładować stres po wypełnionym obowiązkami służbowymi dniu. Kąpiel z hydromasażem łagodzi napięcie i przynosi ulgę zmęczonym mięśniom. Relaks w saunie fińskiej i cedrowej pobudza krążenie, oczyszcza skórę i pozwala uwolnić myśli. Sala Słonecznej Łąki z solarium pozwala poczuć się jak na łonie natury - odpręża ciało i działa kojąco na psychikę.

Naszą ofertę możemy łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb Gości HOTELU ARENA. W każdym przypadku gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę, a także wygodę i dyskrecję.

HOTEL ARENA spa & wellness dysponuje 17 miejscami w pokojach jednoosobowych, 52 miejscami  w pokojach dwuosobowych typu twin,11 przestronnymi pokojami dwuosobowymi z dużym, podwójnym łóżkiem. To idealne miejsce do pobytu dla małżeństw i par, które chcą spędzić czas w Tycach lub okolicy.

Informacje dodatkowe

Wyposażenie obiektu ---
Okoliczne atrakcje ---
Parking dla klientów ---
Położenie obiektu ---
Akceptacja psów ---

Lokalizacja

Tychy
ul. Gen. de Gaulle`a 8