Hotel Rezydencja Luxury

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 (32) 450-25-88

Opis

Rezydencja Luxury Hotel**** to niepowtarzalne miejsce, idealne do Spotkań Biznesowych, Konferencji, Szkoleń, Bankietów lub Prywatnych Przyjęć okolicznościowych. To właśnie tu znajduje się najpiękniejsza Sala Balowa w południowej Polsce.
Niezakłócone chwile twórczej pracy, relaks w komfortowych i eleganckich wnętrzach, perfekcyjna kuchnia, a także profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, na długo zapadną w pamięci Gości.

Przygotowaliśmy dla Państwa 68 komfortowo urządzonych pokoi w tym 2 ekskluzywne apartamenty. Wszystkie pokoje to starannie zaaranżowane wnętrza, harmonijnie łączące stylowe meble, szlachetne tkaniny z blaskiem kryształowych żyrandoli i nowoczesnym wyposażeniem. Na strudzonych Gości hotelu czeka Strefa Relaksu, zapewniająca wypoczynek i powrót sił witalnych.

Butikowy charakter Rezydencji Luxury Hotel**** w okolicach Katowic to przede wszystkim dążenie do poznania indywidualnych potrzeb Gości i ich zaspokajanie, to również dbałość o nienaruszone poczucie prywatności.

Nasze motto: "KOMFORT, ELEGANCJA, DOSKONAŁA KUCHNIA"

Wszyscy Goście Rezydencja Luxury Hotel**** mogą korzystać ze Strefy Relaksu znajdującej się w podziemiach hotelu, a w niej:

  • Sauna
  • Jacuzzi
  • Fitness
  • Grota solna
  • Tenis stołowy
  • Ricochet

Informacje dodatkowe

Wyposażenie obiektu ---
Okoliczne atrakcje ---
Parking dla klientów ---
Położenie obiektu ---
Akceptacja psów ---

Lokalizacja

Piekary Śląskie
ul. Stara 1