Kontakt Tel.: 33 470 2 100 mail: bielskobiala@qubushotel.com

Opis

Zapraszamy do nowoczesnego Qubus Hotel Bielsko-Biała, który od momentu swojego otwarcia w 2011 roku stał się jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji w regionie. Hotel cenią zarówno osoby podróżujące służbowo, jak również wypoczywające w gronie rodziny. Dzięki położeniu w centrum miasta, przy galerii Sfera skorzystać można także z szerokiej oferty rozrywkowo-usługowej.

Hotel oferuje 122 komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w nowoczesny sprzęt RTV oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Zatrzymując się u nas warto zapoznać się również z bogatą ofertą gastronomiczną.
W Restauracji 4Elements serwujemy wyśmienite potrawy kuchni z całego świata oraz wielokrotnie nagradzane śniadania składające się z ponad 100 produktów (dowiedz się więcej). Idealnym miejscem na małe spotkanie biznesowe lub lunch jest także znajdujący się w budynku Torino Paninoteka & Bar.

W Qubus Hotel Bielsko-Biała udostępniamy także Centrum Konferencyjne o powierzchni ponad 300m2, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

 

Qubus Hotel Bielsko-Biała oferuje 201 miejsc noclegowych w 122 pokojach jedno- i dwuosobowych, Junior Suite oraz luksusowy apartament. Cały obiekt jest w pełni klimatyzowany. Hotel jest również przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Pokoje wyposażone są w nowoczesny sprzęt RTV oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W każdym z nich znajdują się łóżka pojedyncze lub małżeńskie. Łazienki wyposażone są w wanny lub kabiny prysznicowe.


Na terenie obiektu za dodatkową opłatą mogą przebywać zwierzęta.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00.


Goście Qubus Hotel Bielsko-Biała mogą w specjalnej cenie skorzystać z Centrum Fitness, które znajduje się w galerii Sfera.

 

Miejsca w pokojach Całkowita ilość miejsc 201 Całkowita ilość pokoi 122 POKÓJ 1-OS. 43 POKÓJ 2-OS. 42 POKÓJ 2-OS. TWIN 32 JUNIOR SUITE 4 APARTAMENT 1

 


Qubus Hotel Bielsko-Biała znajduje się w centrum miasta, tuż przy Galerii Sfera. Dzięki tej lokalizacji Goście mogą skorzystać z oferty multipleksu, galerii handlowej, banków i innych punktów usługowych. Dobre usytuowanie hotelu umożliwia szybki dojazd środkami komunikacji do każdej części miasta.


Dzięki swojemu położeniu hotel jest doskonałą propozycją dla osób, które podróżują służbowo, jak również tych, które chcą podziwiać znajdujące się w regionie atrakcje turystyczne.

Informacje dodatkowe

Wyposażenie obiektu Restauracja, Sala konferenc., Siłownia
Okoliczne atrakcje Góry
Parking dla klientów Tak
Położenie obiektu Ścisłe centrum
Akceptacja psów Tak

Lokalizacja

Bielsko-Biała
ul. Mostowa 2