Best Western Premier

Dodaj do ulubionych
Kontakt Telefon: +48 32 7211111

Opis

Hotel BEST WESTERN PREMIER Katowice oferuje nowocześnie urządzone i klimatyzowane pokoje, bezpłatny parking, WIFI i wstęp do Centrum Fitness. Obiekt znajduje się blisko centrum miasta z dogodnym dojazdem do głównych szlaków komunikacyjnych.

 

Pokoje w hotelu BEST WESTERN PREMIER Katowice zostały nowocześnie urządzone i wyposażone są w telewizor LCD z panelem interaktywnych usług takich jak: jak muzyka, filmy na życzenie i audiobooki. W każdym pokoju znajduje się także nowocześnie urządzona łazienka z wanną.

 

Bogate i urozmaicone śniadanie w formie bufetu serwowane jest w Restauracji Autorskiej Adama Gesslera. Restauracja oferuje także znakomite dania kuchni śląskiej i polskiej, które przyrządzane są przy gościach wyłącznie na bazie świeżych składników. Napoje i przekąski dostępne są w barze.

 

W recepcji można wypożyczyć rower. Na miejscu do dyspozycji Gości jest również bezpłatna sauna sucha i parowa, sprzęt do nordic walking i biblioteka.

 

Hotel BEST WESTERN PREMIER Katowice znajduje się obok największego parku w Europie, z atrakcjami takimi jak Zoo, Wesołe Miasteczko, sezonowy Aquapark, Planetarium oraz z niezliczoną ilością urokliwych alejek i ścieżek rowerowych.

Informacje dodatkowe

Wyposażenie obiektu Restauracja, Sala konferenc., Siłownia
Okoliczne atrakcje Las, Park
Parking dla klientów ---
Położenie obiektu ---
Akceptacja psów Tak

Lokalizacja

Katowice
ul. Bytkowska 1A