Zaklęty Czardasz

Dodaj do ulubionych
Kontakt (32) 25-70-132 e-mail: biuro@czardasz.com
www.czardasz.com

Opis

Specjalność restauracji to kuchnia węgierska - jadło z czerwonym od papryki gulaszem na czele i zarazem łagodnymi jarzynami, na półmiskach zaś chrupiące kurczaki i inne specjały tej kuchni.

Trudno też pominąć deser - efektownie "wpadający" na stół płonący naleśnik a la Gundel. Wszystkie potrawy smaczne , aromatyczne, niektóre pikantne, a czasem wręcz ogniste wszystko w zależności od kulinarnego gustu klienta.

Restauracja posiada pięć sal o łącznej powierzchni 300 metrów kwadratowych . W piwnicach znajduję się Winiarnia pod Czardaszem. Na każdym stoliku w restauracji zainstalowany jest elektroniczny system przywoływania obsługi. W okresie letnim dysponujemy ogródkiem letnim od frontu lokalu, oraz wewnętrznym ogrodem letnim .

 

Zapraszamy również na wieczorki muzyki cygańskiej. Urządzamy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe komunie, wesela, spotkania, rocznice. Na zamówienie serwujemy dania kuchni polskiej. Restauracja proponuje również specjalne menu dla dzieci.


Zapraszamy codziennie od godz. 10.00-22.00 ,w piątki i soboty od godz. 10.00-23.00 oraz w niedziele od godz. 12.00-22.00.

Informacje dodatkowe

Typ kuchni ---
Oraganizacja przyjęć / wesel Tak
Położenie obiektu Ścisłe centrum
Usługa cateringu / dostawy ---
Płatność kartą Tak
Samoobsługowa ---
Parking dla klientów ---

Lokalizacja

Katowice
ul. Kopernika 9