Kontakt tel. 32 205 30 77
www.patio-park.pl

Opis

Restauracja Patio-Park jest eleganckim lokalem posiadającym dwa drink-bary oraz trzy  klimatyzowane sale bankietowe. Łącznie może obsłużyć imprezy do 150 gości jednorazowo. Dwie z sal posiadają osobne  parkingi i wejścia, co pozwala na stworzenie gościom obu imprez komfortowych warunków podczas zabawy. Do dyspozycji jest również ogródek ze stolikami na zewnątrz lokalu z  30 miejscami, a przy ogródku obszerny taras.

Wyjątkowy wystrój, klimatyzowane wnętrza, znakomite menu i obsługa z bogatym doświadczeniem gastronomicznym, sprosta wszelkim Państwa wymaganiom.

W jednej z sal zamontowany jest zestaw multimedialmy z projektorem umożliwiający wyświetlanie na ekranie imprez transmitowanych przez telewizję, np. meczów piłkarskich. Restauracja posiada również kącik  do zabawy dla dzieci.

Organizujemy imprezy okolicznościowe:
- wesela
- komunie
- chrzciny
- bale sylwestrowe
- bale karnawałowe
- rocznice i inne....
Posiadamy bogatą ofertę kulinarną, łącząc smaki potrawy kuchni polskiej z kuchnią międzynarodową.


W propozycjach uwzględniamy indywidualne życzenia klientów cudzoziemców, przygotowując potrawy reprezentacyjne dla ich kuchni, zgodnie z recepturą. Zaspokajamy też smaki i potrzeby kulinarne gości - wegetarian.


Specjalizujemy się w ziołowych dodatkach do potraw, pochodzących z kwitnących hodowlanych roślin.
Popularne u nas rodzinne obiady uwzględniają dania lubiane przez dzieci.
Dla liczących kalorie bogaty wybór eleganckich wykwintnych sałatek i jarzyn.
Dbałość o zewnętrzny wystrój łączymy z troską o artystyczny wygląd podawanych dań, formowanych według najlepszych estetycznych wzorców. Naszym niewątpliwym atutem są umiarkowane ceny, nastawione na każdego klienta, a stałym gościom gwarantujemy stały rabat.

Informacje dodatkowe

Typ kuchni ---
Oraganizacja przyjęć / wesel Tak
Położenie obiektu Okolice centrum, Krajobrazowe
Usługa cateringu / dostawy ---
Płatność kartą Tak
Samoobsługowa ---
Parking dla klientów Tak

Lokalizacja

Katowice
ul. Kościuszki 101