Kontakt 32 609 87 84

Opis

Wchodząc do restauracji Fanaberia goście jakby Przenosza się do przedrewolucyjnej Rosji – wspaniale sklepione ceglane stropy, ściany z nierównego kamienia, lite drewniane meble, samowary, srebrne czajniczki – nadają temu miejscu niezwykły klimat i przytulną atmosferę.

W karcie nie brakuje potraw o wyszukanych recepturach i z… oryginalnymi składnikami – bycze jądra w sosie czosnkowym mają dużo amatorów wśród katowickich smakoszy. Dla tradycjonalistów – rosół z kołdunami, gołąbki, ale w liściach kapusty kiszonej z boczkiem i kaszą gryczaną. Pierogi ruskie okraszone skwarkami, takie same, jak lepiły nasze babcie.

Ogromne bogactwo ryb – pstrąg prosto z pieca, jesiotr na aromatycznym maśle, sandacz po wileńsku, czy „Carskie Stawy” – ogromny półmisek ryb na dwie osoby.

Na deser goście mogą delektować się wyśmienitym sernikiem z gorącym sosem malinowym.

Prawdziwym hitem są „warieniki” – pierożki z makiem i bakaliami w sosie waniliowym.

PRZYJĘCIA FIRMOWE
Wspaniała kuchnia rosyjska jest doskonałym pretekstem, by spotkać się z współpracownikami czy kontrahentami  biznesowymi.
Jeśli szukacie Państwo gościnnego miejsca o unikalnej, niecodziennej atmosferze i interesującym wystroju, gdzie razem ze swoimi gośćmi poczujecie się wyjątkowo i wspaniale – restauracja Fanaberia jest idealnym miejscem na business lunch, kolację biznesową, lub imprezę integracyjną.

OBIADY WESELNE

Organizujemy obiady weselne do 40 osób w kameralnej, rodzinnej atmosferze. Zawsze za rozsądną cenę znajdziemy ciekawe i smaczne rozwiązania kulinarne. Przepyszne jedzenie i nasz doświadczony profesjonalny personel sprawią aby w tym szczególnym dniu Młoda Panna razem ze swoimi gośćmi poczuła się wyjątkowo i wspaniale.

Każda osoba, która odwiedzi Fanaberię jest traktowana z prawdziwą rosyjską gościnnością. Zapraszamy codziennie od 12:00 do 24:00.

Informacje dodatkowe

Typ kuchni Polska, Staropolska, Rosyjska
Oraganizacja przyjęć / wesel Tak
Położenie obiektu Ścisłe centrum
Usługa cateringu / dostawy ---
Płatność kartą Tak
Samoobsługowa ---
Parking dla klientów ---

Lokalizacja

Katowice
ul. Dyrekcyjna 1