Kontakt Tel 530 000 474

Godziny otwarcia:

Niedziela-Czwartek
od 13 do 23

Piątek, Sobota
od 13 do 24

Opis

Restauracja City Rock istnieje od 2003. Mieści się w centrum Katowic przy zbiegu głównych ulic Sokolskiej i Chorzowskiej. Wystrój lokalu utrzymany jest w stylu amerykańskim z repliką Formuły 1, motorami, zdjęciami, plakatami, radiami. Centrum wypełnia bar w kształcie gitary, a z głośników płynie świetna muzyka. . Kucharze polecają specjały kuchni polskiej, włoskiej, francuskiej i amerykańskiej. Smakoszom pizzy, polecamy ją  na cieście włoskim cienkim i chrupiącym lub na cieście amerykańskim – puszystym.  Restauracja proponuje szeroki wachlarz win i mocniejszych trunków.

To doskonałe miejsce na lunch, spotkanie biznesowe, wieczorne wyjścia z przyjaciółmi, kolacje. Organizujemy imprezy typu Andrzejki, Halloween, Walentynki, Dzień Kobiet itp. Na naszych telebimach można obejrzeć transmisję z najważniejszych wydarzeń sportowych, na przykład przy piwie i wybornych przekąskach.  

Jedzenie z naszej restauracji można zamówić na wynos. Dostawy realizujemy na skuterach na terenie Katowic.

Posiadamy drugą salę przeznaczoną na przyjęcia komunijne, imprezy wigilijne, bajeczne urodziny, imprezy firmowe oraz okolicznościowe.

Godziny otwarcia:

Niedziela-Czwartek
od 13 do 23

Piątek, Sobota
od 13 do 24

Informacje dodatkowe

Typ kuchni Polska, Francuska, Włoska, Amerykańska
Oraganizacja przyjęć / wesel Tak
Położenie obiektu Ścisłe centrum
Usługa cateringu / dostawy Tak
Płatność kartą Tak
Samoobsługowa ---
Parking dla klientów ---

Lokalizacja

Katowice
ul. Chorzowska 9b