Kontakt (32) 202 03 17 restauracja@annamaria.katowice.pl
www.annamaria.katowice.pl
Dodane 2014-02-17 13:00:31

Opis

„Anna-Maria” – regionalna restauracja i catering

Posmakuj kuchni śląskiej w regionalnej restauracji Anna-Maria. Już teraz możesz sprawić sobie przyjemność i wrócić do kulinarnej tradycji. Receptury z szuflady omy i obsługa w strojach śląskich sprawią, że poczujesz się jak za starych, dobrych czasów. Kiedy zechcesz przenieść tę atmosferę w inne miejsce, mamy dla Ciebie catering. Głównym obszarem naszego działania są Katowice i teren Górnego Śląska. Atmosfera, jakość, biesiada

Wysokiej jakości catering i cykliczne biesiady to dla nas chleb powszedni. Dlatego właśnie Katowice i Śląsk cenią nas za profesjonalizm i doskonały serwis.

Wesela, komunie oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe

Do Państwa dyspozycji mamy trzy w pełni klimatyzowane sale. Główna z antresolą na okoliczność wesela może pomieścić 200 osób. Posiada również dużą scenę wraz z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem. Na drugą salę kominkową zapraszamy w przypadku przyjęć do 65 osób. Trzecia salka - bankietowa - pomieści ok. 35 osób. Dla przyjezdnych gości weselnych mamy przygotowane 22 miejsca noclegowe w 5 pokojach z łazienkami.
Studniówki, komersy, zabawy, bale, karczmy, biesiady

Uwzględniając wszystkie sale możemy tego rodzaju imprezy zorganizować na 300 osób.

Informacje dodatkowe

Typ kuchni ---
Oraganizacja przyjęć / wesel Tak
Położenie obiektu Okolice centrum
Usługa cateringu / dostawy Tak
Płatność kartą ---
Samoobsługowa ---
Parking dla klientów Tak

Lokalizacja

Katowice
ul. Szarych Szeregów 42