Miasteczko Twinpigs

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 32 411 43 34
www.twinpigs.eu
poniedziałek - piątek: 09.00 - 18.00
sobota - niedziela: - 09.00 - 20.00

Opis

Miasteczko Twinpigs – Westernowy Park Rozrywki w Żorach jako najlepszy produkt turystyczny roku 2012, według Polskiej Organizacji Turystycznej.

Miasteczko Twinpigs jest produktem turystycznym o znaczeniu ponadregionalnym, nawiązującym swym klimatem do XIX-wiecznych miasteczek Dzikiego Zachodu. To oryginalne i unikatowe miejsce, w którym tworzymy dogodne warunki do spędzenia wolnego czasu i dobrej zabawy przez cały rok. Obiekt powstał na obrzeżach Parku Krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”.

Założenie urbanistyczne Miasteczka Twinpigs opiera się na kompozycji ulicy o długości około150 metrów zabudowanej obiektami handlowo-gastronomicznymi oraz częścią rozrywkową – całość na powierzchni około 5 ha wraz z parkingami na 300 samochodów oraz autokary. Na terenie Miasteczka powstała również baza noclegowa, dysponujący ponad 108 miejscami noclegowymi, których wnętrza stylizowane w indiańskie, kowbojskie i meksykańskie motywy gwarantują niezapomniane wrażeniaz pobytu. Ponadto dla grup zorganizowanych oferujemy 9 pokoi stylizowanych na wzór więziennych cel, w których znajduje się łącznie 55 miejsc noclegowych.

Miasteczko Twinpigs to niezwykle klimatyczne i atrakcyjne turystycznie miejsce. Odwiedzających spotka wybuchowa mieszanka: doświadczenie kowbojskiego męstwa, indiański spokój, a także meksykańskie szaleństwo. Ta atmosfera przenosi nas w prawdziwą krainę Dzikiego Zachodu. Pośród kilkudziesięciu atrakcji, które zaspokoją najbardziej wymagających poszukiwaczy wrażeń i przygód, każdy znajdzie coś dla siebie. Pojedynki rewolwerowców, napady na bank, pokazy na Rodeo, Desperados, Tajemnicze Podziemie to tylko wybrane atrakcje.  Kowbojskie Miasteczko Twinpigs to jedyne takie miejsce w Polsce, które pozwoli przenieść się w czasy i miejsca znane z filmowych westernów, a przy tym cieszyć zmysły najnowszymi zdobyczami techniki.  Dzięki licznym atrakcjom rozrywkowo-naukowym, każdy znajdzie coś dla siebie.

O profesjonalizmie i wyjątkowości Miasteczka Twinpigs świadczy prestiżowy Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za Najlepszy Produkt Turystyczny roku 2012 oraz liczne nagrody i wyróżnienia.

Godziny otwarcia Miasteczka:

poniedziałek - piątek:  09.00 - 18.00

sobota - niedziela:  - 09.00 - 20.00
 
Biuro Obsługi Klienta:

czynne codziennie: 08.00 - 18.00

Grupy szkolne, imprezy firmowe

Informacje dodatkowe

Parking dla klientów ---
Położenie obiektu ---

Lokalizacja

Żory
Katowicka 4

Video